SLUŽBY

Zpracováváme projekty staveb od ideového návrhu přes studie proveditelnosti, architektonické studie, projekty pro územní rozhodnutí a stavební povolení včetně inženýrské činnosti a získání stanovisek a rozhodnutí. Naše odbornost se projevuje v kvalitě a detailu zpracování dokumentace pro provedení stavby.

Zjistit více
architektura
pozemní stavby

Děláme projekty staveb od ideového návrhu přes studie proveditelnosti, architektonické studie, projekty pro územní rozhodnutí a stavební povolení včetně inženýrské činnosti a získání stanovisek a rozhodnutí. naše odbornost se projevuje v kvalitě a detailu zpracování dokumentace pro provedení stavby.

  • projekty zpracováváme moderními technologiemi. Po dohodě se zákazníkem, co je pro daný projekt přínosné a ekonomicky výhodné, dokumentaci vypracujeme ve 2D, 3D i BIM.
  • dbáme na to, aby naše řešení byla šetrná k životnímu prostředí a přinášela kvalitu života jak uživatelům objektů, tak i jejich okolí.
  • nedílnou součástí našich návrhů jsou optimalizace navrhovaných řešení jak po stránce technické tak i ekonomické.
  • výhodou našeho ateliéru je komplexní zastoupení celého spektra profesí, což nám umožňuje pružně reagovat na požadavky objednatele.

ATELIÉR POZEMNÍCH STAVEB

Atelier navazuje na dlouholetou tradici inženýrských a projekčních dovedností, které se stále předávají novým kolegům. Jsme postaveni na zkušenostech a znalostech Autorizovaných inženýrů a techniků v oborech Pozemní stavby, Statika, Vzduchotechnika, Vytápění a chlazení, Zdravotnické instalace, Silnoproudé instalace a Technologická zařízení.

Zpracováváme jak rozsáhlé a složité projekty novostaveb a rekonstrukcí v různých segmentech stavebnictví, tak i stavby menšího charakteru včetně rodinných domů. Naší chloubou jsou projekty památkově chráněných staveb a technologicky složitých staveb, jako jsou nemocnice, muzea, depozitáře atp. Jsme připraveni vám pomoci s projekty administrativních budov, bytových a rezidenčních projektů, škol i průmyslových staveb. Zde se projeví naše schopnost, projektovat profese vlastní kapacitou. Pracujeme jako jeden tým a výsledkem jsou funkční a efektivní budovy.

Profese
Stavební řešení a statika
Vzduchotechnika
Vytápění a chlazení
Zdravotně technické instalace
Rozvody slabo/silnoproudu
Propočty, rozpočty a kalkulace
Zásady organizace výstavby

ATELIÉR ARCHITEKTURY A URBANISMU

Jsme mladý ateliér založený roku 2016, který vznikl jako odnož ateliéru pozemních staveb oddělením kmenových architektů. Díky zkušenostem a úzké spolupráci s inženýry a profesemi z pozemního ateliéru jsou naše projekty koordinované již od počátku studie a tudíž i proveditelné v dalších navazujících fázích projektu včetně realizace.
V našem týmu se prolíná několik generací architektů od zkušených architektů s letitou praxí po mladé inovativní kolegy, kteří se nedrží při zemi a mohou se pochlubit rozmanitými návrhy od menších architektonických děl až po velké komplexní celky.
Věnujeme se designu interiérů, návrhu rodinných/bytových domů, administrativních, školských, občanských a průmyslových staveb, nemocnic, ale i návrhu velkých urbanistických celků a mnohému dalšímu. Členové našeho týmu mají různorodé zájmy a jako takoví zaujímají více přístupů k řešení architektonického návrhu, kdy si klient vybere vždy ten nejlepší.
Architektura nás baví, rádi tvoříme a největší radost máme, když se v domech navržených od nás cítíte dobře!

Kolektiv architektů
Ing. arch. Jan Janoušek
Ing. arch. Anna Nesvadbová
Ing. arch. Petr Barchánek
Ing. arch. Tereza Tučová
Ing. arch. Miroslav Škop
Ing. Petr Perun